pensjoanty Krynica Morska Krynica Morska Pensjonaty
ShowcaseImage

"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci. Chwiejna waluta. Nie ma dnia, by ktoś wieczności swej nie tracił."

"Z faktu , jak mało wiemy o własnej rodzinie, zdajemy sobie sprawę wtedy kiedy kogoś bliskiego wśród nas zabraknie.....Moja przygoda z historią rodzinną rozpoczęła się kilka lat temu. Zacząłem od zbierania danych w kręgu najbliższych - poczynając od swoich rodziców. Z czasem zaczęło się pojawiać coraz więcej informacji."

Ocalić od zapomnienia-wstęp

Dotychczasowe nasze drzewko genealogiczne wykorzystywało skrypt Php GedView.  Jego Twórcy (Greg, Gerry, Brian – i Polak – Łukasz Wileński) postanowili porzucić dotychczasowy projekt i stworzyć nowy. Z uwagą obserwowałem wprowadzanie kolejnych wersji aż w końcu postanowiłem przystąpić do migracji do nowego skryptu.

Udało się przenieść wszystkie dane z wyjątkiem kont użytkowników. W związku z powyższym proszę wszystkich zainteresowanych o zakładanie nowych kont. Za utrudnienia przepraszam ale wierzę, że korzystanie z nowego oprogramowania zrekompensuje te niedogodności.