pensjoanty Krynica Morska Krynica Morska Pensjonaty
ShowcaseImage

"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci. Chwiejna waluta. Nie ma dnia, by ktoś wieczności swej nie tracił."

"Z faktu , jak mało wiemy o własnej rodzinie, zdajemy sobie sprawę wtedy kiedy kogoś bliskiego wśród nas zabraknie.....Moja przygoda z historią rodzinną rozpoczęła się kilka lat temu. Zacząłem od zbierania danych w kręgu najbliższych - poczynając od swoich rodziców. Z czasem zaczęło się pojawiać coraz więcej informacji."

Ocalić od zapomnienia-wstęp

Kilka dni temu otrzymałem mail od Pani Asi następującej treści:"Witam serdecznie mam prośbę, otóż jestem wnuczką Heleny Kowalczyk-z domu Karczewska, urodzonej w Hołobach Małych i w imieniu babci chciała bym się zapytać czy istniała by możliwość dodania na stronie informacji 

odnośnie zorganizowania spotkania po latach wszystkich żyjących i ich rodzin,którzy urodzili się i mieszkali w Hołobach Małych? Myślę, że było by to piękne wydarzenie i byłoby zainteresowanych kilka osób. Dodam, że babcia ma 86 lat. Z góry serdecznie dziękuję za rozpatrzenie mojej wiadomości. Pozdrawiam Asia" 

W związku z powyższym prosi się wszystkie oosoby zainteresowane spotkaniem o kontakt mailowy z Pania Asią : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.