"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci. Chwiejna waluta. Nie ma dnia, by ktoś wieczności swej nie tracił."

Pozwalam sobie za zgodą autorki udostępnić mail, który otrzymałem odnośnie spotkania byłych mieszkańców Małych Hołób. Witam serdecznie! Pochodze z Malych Holob pow.Kamien Koszyrski tam sie urodzilam.,moi Rodzice to Wojakowski Antoni i Albina z domu Kalata corka Jozefa Kalaty i Teofili z domu Jeziorska.

Bardzo sie ciesze ,że żyje w dobie elektroniki co umozliwia mnie kontakt z ziomkami.Szczegolnie dziekuje serdecznie  Panu za zalozenie strony internetowej na ktorej mozna dowiedziec sie o ludziach ,ktorzy byli naszymi sasiadami.Po wojnie zamieszkalismy w Bielawie pow.Dzierzoniow tak blisko Swidnicy w ktorej mieszka roszina Krukow o krorej znam z opowiadania mojej Mamusi.

Jestem zalogowana na stronie Radzima , ktorej otrzymalam kontakt od Pani Karczewskiej w imieniu ktorej Pisze ze mna Asiak Kowalczyk.

Dobrze byloby zorganizowac spotkanie Holobiakow.

Z mojej Rodziny Wojakjowskich zyje tylko moj brat Edward Wojakowski i Feliksa Wojakowska.Zyje rowniez corka i syn Emila Kalaty /ktory po ksiedzu Szostaku zostal zamordowany/ mioeszkaja w Slupsku.Mam rowniez kontakt z Zdzislawa Sokolowska  moja kuzynka jej Mama byla siostra mojej  Mamy. Ja aktualnie mieszkam w Nowej Zelandi gdyby doszloby do SPOTKANIA HOLOBIAKOW TO JESTEM W w stanie przyleciec do Polski,w ktorej ostatnio bylam w 2012 roku.  z pozdrowieniami   Anna Wojakowska-Maselko